Parashikimi i motit 4 Tetor

Parashikimi i motit 4 Tetor

08:00 04/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike ku vranësirat dhe reshjet e shiut do të jenë prezente.

Në pjesën e dytë të ditës do të kemi zhvendosje të shirave në zonat malore. Temperaturat do të luhaten nga 7 gradë Celsius në 24 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 45 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori