Parashikimi i motit 5 Gusht


Parashikimi i motit 5 Gusht

08:00 05/08/2019

Sipas MeteoAlb, Shqipëria do të vijojë me kthjellime në zonat bregdetare dhe zonat e ulëta, por vranësira më të shpeshta do të ketë në zonat Verilindore dhe Juglindore.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje duke luhatur vlerat ditore nga 14°C në mëngjes dhe në mesditë maksimumi deri në 35°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësinë 30 km/h në drejtimin Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2-3 ballë./tv.klan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi