Parashikimi i motit 6 Nëntor

Posta

Parashikimi i motit 6 Nëntor

08:00 06/11/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu pothuajse në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 4 gradë Celsius në 22 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 55 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 5 ballë. /tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT