Parashikimi i motit 8 Nëntor

Posta

Parashikimi i motit 8 Nëntor

08:00 08/11/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga reshjet e shiut dhe vranësirat.

Temperaturat do të luhaten nga 4 gradë Celsius në 19 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 50 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë. /tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi