Parashikimi i motit 8 Tetor

Parashikimi i motit 8 Tetor

08:01 08/10/2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme.

Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 6 gradë Celsius në 24 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 50 km/h në drejtimin verilindor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë. /tvklan.al

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori