Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

22:04 25/01/2023

Ajo dhe partneri i saj mirëpriten fëmijët e tyre përmes një nënë surrogate

Paris Hilton dhe partneri i saj Carter Reum  kanë njoftuar mirëpritjen e fëmijës së tyre të parë përmes një nëne surrogate.

Duke postuar në rrjetet sociale, 41-vjeçarja u shpreh se foshnja është e gjinisë mashkull.

Ka qenë gjithmonë ëndrra ime të bëhesha nënë dhe jam shumë e lumtur që Carter dhe unë gjetëm njëri-tjetrin. Ne jemi shumë të emocionuar që  po  krijojmë familjen tonë së bashku dhe jemi shumë të lumtur për djalin tonë të vogël“-u shpreh për revistën “People” modelja duke konfirmuar në këtë mënyrë lajmin.

Hilton dhe Reum u fejuan në Shkurt  të 2021 pas më shumë se një viti lidhje  së bashku.

Pas martesës së saj me Carter Reum po atë vit, trashëgimtarja miliardere është ndeshur shpeshherë me pyetjet se kur do të bëhej nënë.

Klan NewsTë ngjashme