Partia Republikane konferencë për zgjedhjet referendare (14 Nëntor 1998)

Posta

Partia Republikane konferencë për zgjedhjet referendare (14 Nëntor 1998)

12:20 14/11/1998

Lideri i Partisë Republikane Fatmir Mediu në një konferencë shtypi fajësoi strukturat që janë ngarkuar për kontrollin e ligjit që ende nuk kanë pranuar republikanët në komisionet e votimit në shumë bashki dhe komuna. Përsa i përket ngjarjeve të fundit që kanë tronditur rendin dhe qetësinë, republikanët i bënë thirrje shtetit që të marrë të gjitha masat për të zhvilluar një proces normal referendar më 22 Nëntor.

Pamje Partia Republikane Fatmir Mediu konferencë shtypi me gazetarë./tvklan.al


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT