Partizani dhe Vllaznia ndahen në barazim

Partizani dhe Vllaznia ndahen në barazim

20:53 31/03/2022

Ndeshja e parë e Kupës së Shqipërisë

Partizani dhe Vllaznia barazuan pa gola në përballjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshje e luajtur në Elbasan Arena lë gjithçka të hapur për sfidën e dytë që do të luhet në Shkodër.

Si Vllaznia ashtu dhe Partizani duan trofeun e Kupës për të siguruar një vend në garat europiane.

Tv Klan
Të ngjashme