Partizani ndalet nga Flamurtari

Partizani ndalet nga Flamurtari

20:22 10/11/2019

Laçi fiton ndaj Kukësit

Partizani kryesues u ndal në një barazim 1-1 nga Flamurtari i vendit të fundit në takimin e zhvilluar në Vlorë.Të parët shënuan të kuqtë me Belicën në minutën e 54-t, por 4 minuta më vonë vlonjatët barazuan me Nebihi.

Me këtë rezultat, Partizani mbetet në vendin e parë me 22 pikë, 2 më shumë se Bylisi që e ndjek. Flamurtari mbetet në vendin e fundit.

Ndërsa Laçi fitoi 1 – 0 përballjen me Kukësin. Suksesi u vendos nga goli i Nabueze me penallti. Me këtë fitore Laçi kalon në renditje Kukësin dhe tani është në vendin e katërt.

Tv Klan
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi