Pas 24 vitesh Xhulia gjen nënën biologjike

Posta

Pas 24 vitesh Xhulia gjen nënën biologjike

19:45 27/10/2019

Takimi i tyre në emisionin “E Diela Shqiptare”

Pas 24 vjetësh, kur është bërë nënë vetë, Xhulia, falë emisionin “E Diela Shqiptare” dhe stafit të “Kam një mesazh për ty”, ka arritur të gjejë nënën e saj biologjike.

Ishte 17 vjeç kur mori vesh se nëna dhe babai që e kishin rritur, nuk ishin prindërit që e sollën në jetë.

Vetë nëna biologjike, Majlinda, që e solli në jetë pas një lidhje dashurie e cila nuk përfundoi në martesë, tregon mes lotëve se u shkëput nga vajza vetëm një ditë pasi e lindi në maternitet, në kryeqytetet.

Si Xhulia dhe Majlinda nuk u kursejnë falenderimet për Ardit Gjebrean dhe stafin e tij, që mundësuan ribashkimin e tyre.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi