Pas ndarjes, Miley Cyrus “sulmon” Liam HemsworthPas ndarjes, Miley Cyrus “sulmon” Liam Hemsworth

14:16 21/10/2019

Miley Cyrus përmes një video live të realizuar në Instagram i ka dhënë një “goditje të fortë” ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth.

attends the Los Angeles World Premiere of Marvel Studios’ “Avengers: Endgame” at the Los Angeles Convention Center on April 23, 2019 in Los Angeles, California.

Ajo u shpreh se të gjithë të dashurit e saj, përfshirë edhe Liam Hemsworth, nuk kanë qenë njerëz të mirë dhe madje ajo ka dashur të jetë gay sepse ka menduar se të gjithë djemtë janë të këqinj.

Unë gjithmonë mendoja se duhet të isha gay, sepse mendoja se të gjithë djemtë ishin të këqinj, por nuk është e vërtetë. Ka njerëz të mirë atje jashtë. Unë kam takuar vetëm një person të mirë dhe ai është Cody”, shprehet këngëtarja duke iu referuar të dashurit të saj aktual.

Miley pranoi romancën e tyre në 4 tetor, vetëm dy muaj pas ndarjes me Liam./tvklan.alTë ngjashme