Performanca që shkoi keq

Performanca që shkoi keq

11:33 29/08/2019

Evakuohet klubi i striptisteve

Një klub striptistesh u evakuua pasi një performancë shkoi keq. Harley Van Dangerfield po performonte në lokalin Crazy Horse, në Adelaide të Australisë, kur skena u përfshi në flakë si pjesë e shfaqjes së saj.

Por këtë herë, zjarri doli jashtë kontrollit, duke bërë që në lokalin e tejmbushur të vinte zjarrfikësja.

Dëmet në lokal ishin të konsiderueshme, megjithatë për fat të mirë nuk pati të lënduar.

Van Dangerfield është e njohur për kërcimet e saj me zjarr dhe në profilin e saj në Instagram ka fotografi teksa kërcen mes flakëve në skenën e Crazy Horse./tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
UKT