Përfshihen në aksident dy makina në kryeqytet


Përfshihen në aksident dy makina në kryeqytet

23:20 12/06/2021

Një aksident ndodhi gjatë orëve të vona të kësaj të shtune në kryeqytet. Dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën, pranë zonës së Digës së Liqenit.

Siç mund të shihet edhe në këto pamje të mbërritura në rubrikën Kallëzo, tvklan.al, përplasja ka qenë e fortë.

Megjithatë dëshmitarë nga vendi i ngjarjes thonë se fatmirësisht nuk ka të lënduar, përveç tronditjes së një gruaje e cila dyshohet se ishte shofere e një prej makinave të aksidentuara.

Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë ambulanca dhe policia, e cila po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Qytetarët thonë se aksidenti shkaktoi probleme në qarkullimin normal të automjeteve./tvklan.alTë ngjashme