Përfshihet nga flakët automjeti në “Komunën e Parisit”Përfshihet nga flakët automjeti në “Komunën e Parisit”

12:04 02/03/2021

Një automjet është përfshirë nga flakët paraditen e sotme, teksa për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:50, në rrugën “Merdar Shtylla”, si pasojë e një defekti të baterisë.

Mjeti me drejtuese shtetasen E. G., është djegur dhe për pasojë janë dëmtuar pjesërisht dhe  2 mjete të tjera të parkuara.

Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Klan NewsTë ngjashme