Përfundon takimi VV-LDK: Kemi lëvizje, por jo marrëveshje

Përfundon takimi VV-LDK: Kemi lëvizje, por jo marrëveshje

18:30 08/01/2020

Zëdhënësi i LDK-së Besian Mustafa, është prononcuar pas takimit të sotëm mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës.

Ai ka thënë se “Kemi lëvizje, por do të takohemi edhe nesër”, njofton Klan Kosova.

Nesër është paraparë të mbahet edhe një takim mes Isa Mustafës dhe Albin Kurtit./klankosova


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi