Përmbyset kamioni me limonë – TV KLAN

Përmbyset kamioni me limonë

3 të vdekur

3 persona kanë humbur jetën pasditen e së premtes pasi një kamion i mbushur me limonë është përplasur me barrierat duke u përmbysur në një rrugë në lindje të Turqisë.

Sipas agjencisë së lajmeve “DHA”, aksidenti ndodhi në Gaziantep rreth orës 19:00 kur shoferi humbi kontrollin e mjetit për arsye ende të paditura.

Limonët u përhapën në rrugë duke bllokuar qarkullimin, ndërsa në aksident humbën jetën shoferi dhe 2 persona të tjerë që e shoqëronin. /tvklan.al

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*