Përplasen 3 makina, 4 të plagosur

Përplasen 3 makina, 4 të plagosur

09:10 22/08/2019

Ngjarja në orët e para të mëngjesit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldren të Lezhës.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete duke shënuar 4 persona të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 ndërsa rrethanat janë ende të paqarta.

Të plagosurit janë transportuar në gjendje të rëndë në spitalin Rajonal të Lezhës, dhe më pas janë niusr drejt spitalit të Traumës në Tiranë për një ndihmë më të specializuar.

Tv Klan

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT