Përplasen dy makina në afërsi të tunelit Tiranë-ElbasanPërplasen dy makina në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan

12:44 24/12/2020

Rreth orës 12:10, në afërsi të tunelit e rrugës Tiranë-Elbasan, janë përfshirë në përplasje dy mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve, të cilët po dërgohen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Aksidenti shkaktoi radhë të gjatë të makinave, siç mund të shihet edhe në këto pamje. /tvklan.al


Të ngjashme