Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë

Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë

10:05 20/03/2019

Nënë e bijë u plagosen në Korçë pas përplasjes se dy makinave. Ngjarja ndodhi në rrugën Korçë- Ersekë në Drenove dhe sipas policisë nënë e bijë ndodheshin në njërën nga makinat.

Ato u dërguan në spital dhe sipas policisë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al

Të ngjashme
UKT