Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë – TV KLAN

Përplasen dy makina në Korçë, plagosen nënë e bijë

Nënë e bijë u plagosen në Korçë pas përplasjes se dy makinave. Ngjarja ndodhi në rrugën Korçë- Ersekë në Drenove dhe sipas policisë nënë e bijë ndodheshin në njërën nga makinat.

Ato u dërguan në spital dhe sipas policisë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione