Perrie Edwards do ta shohim si këngëtare solo


Perrie Edwards do ta shohim si këngëtare solo

15:40 14/01/2022

Anëtarja e grupit “Little Mix” Perrie Edwards është parë në studion e regjistrimit, pasi grupi njoftoi se do të ndalonin së bëri muzikë pas 10 vitesh së bashku.

Që pas këtij njoftimi artistja duket dëshiron të fillojë karrierën muzikore e vetme. 28-vjeçarja ka ndarë një video virale në TikTok ku shfaqet së bashku me kompozitoren Kamille dhe producentin Fred Again.

E pyetur nga fasnat  nëse Perrie po regjistronte vetëm apo me të, Kanille u përgjigj thjesht: “E vetme”. Perrie ende nuk ka komentuar për planet e saj në të ardhmen, por e ripostoi videon e Kamille në Instagram për 14 milionë ndjekësit e saj.

Vendimi i grupit për të marrë një pushim erdhi pasi anëtarja Jesy Nelson zgjodhi të largohej nga “Little Mix”.

Fansat po spekulojnë se ajo po përgatitet për një album.

Klan News
Të ngjashme