Plagoset me thikë 34-vjeçari në kryeqytet

Foto ilustruese

Plagoset me thikë 34-vjeçari në kryeqytet

15:23 25/08/2021

Një 34-vjeçar është plagosur me thikë rreth orës 14:40 në rrugën e Barrikadave në Tiranë.

34-vjeçari me iniciale G.M. është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë të paqarta. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave si dhe identifikimin e kapjen e autorit. /tvklan.al


Të ngjashme