Plagoset një person – TV KLAN

Plagoset një person

Fier- Një person ka mbetur i plagosur me mjet prerës pasditen e së shtunës. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:25, ku 46 vjeçari me inicialet E.H banues në Patos, është dëmtuar me mjet prerës dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje, por policia bëri të mundur arrestimin e autorit disa orë më vonë.

Në pranga ra shtetasin A.M, 45 vjeç, banues në Patos. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje./tvklan.al

 

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione