Plagosja me thikë e 15-vjeçarit në Tiranë, pamjet nga vendi i ngjarjes


Plagosja me thikë e 15-vjeçarit në Tiranë, pamjet nga vendi i ngjarjes

21:44 02/08/2021

Këto janë pamjet e vendit ku ndodhi plagosja e 15-vjeçarit në Tiranës. I gjithë konflikti mes tij dhe një personi ende të paidentifikuar ka ndodhur në bulevardin “Zhan Dark”.

Një konflikt i çastit me të riut dhe një personi tjetër për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Tvklan.al, tashmë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe kanë rrethuar zonën.

 Ndërkohë i plagosuri ndodhet në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve, ndërsa po vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit./tvklan.al


Të ngjashme