Po bënte pazar, gruaja gjen gjarpër në karrocë

Po bënte pazar, gruaja gjen gjarpër në karrocë

22:00 24/05/2019

Një grua kishte shkuar në një market për të bërë pazar, por u përball me një skenë aspak të këndshme. Teksa ishte duke kontrolluar në market në Baton Rouge, Louisiana për të marrë ushqimet, ajo u pyet nga një kilente nëse gjarpri ishte i saj. -A është gjarpri juaj ky ?

Sigurisht që nuk ishte…

Zonja nuk e kishte vënë re fare se në njërën anë të karrocës së saj gjendjen një gjarpër.

Ajo njoftoi menjëherë punonjësit e marketit lidhur me gjarprin dhe e la menjëherë karrocën duke marrë një tjetët.

Gjithashtu ajo nuk nguroi të bënte dhe një foto dhe ta hidhte në rrjetet sociale ku u shpërnda mbi 11.000 herë në Facebook./tvklan.al

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT