“Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…” (Video)

“Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…” (Video)

22:51 13/04/2019

Aktorja e njohur e humorit Rita Lati dhe vajza e saj, moderatorja Roza Lati ishin mbrëmjen e sotme të ftuara në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Nënë e bijë njihen për humorin dhe natyrën pa komplekse. E pyetur se si reagon kur i kërkojnë vajzën për nuse, Rita Lati u përgjigj duke thënë: “Po ke “ashtu” hajde merre”.

Ermal Mamaqi: Si reagon kur të ngacmojnë Rozën?

Rita Lati: Unë jam shumë e lumtur kur i bëjnë komplimente, sidomos kur e duan për atë që bën.

Roza Lati: Tregoi Ermalit si reagon kur të thonë a do ma japësh gocën për nuse.

Rita Lati: Hajde merre iu them… Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…

/tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo