“Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…” (Video) – TV KLAN

“Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…” (Video)

Çfarë u thotë njerëzve Rita Lati kur i kërkojnë Rozën për nuse

Aktorja e njohur e humorit Rita Lati dhe vajza e saj, moderatorja Roza Lati ishin mbrëmjen e sotme të ftuara në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Nënë e bijë njihen për humorin dhe natyrën pa komplekse. E pyetur se si reagon kur i kërkojnë vajzën për nuse, Rita Lati u përgjigj duke thënë: “Po ke “ashtu” hajde merre”.

Ermal Mamaqi: Si reagon kur të ngacmojnë Rozën?

Rita Lati: Unë jam shumë e lumtur kur i bëjnë komplimente, sidomos kur e duan për atë që bën.

Roza Lati: Tregoi Ermalit si reagon kur të thonë a do ma japësh gocën për nuse.

Rita Lati: Hajde merre iu them… Po ke ashtu hajde merre, se ke të bësh me…/tvklan.al

Kategori
Lajme nga EmisionetTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*