“Po ndahemi”“Po ndahemi”

11:15 19/03/2018

Aktorja Gonca Vuslateri ka njoftuar fundin e martesës së saj 3-vjeçare me një postim në rrjetet sociale.

31-vjeçarja e njohur për rolin e Sules në serialin “Nënë” u martua me Edip Burak Ertogan në vitin 2015.

Tashmë çifti ka vendosur të divorcohet dhe lajmin për ndarjen aktorja e dha me një mesazh në Instagram.

“Kemi marrë vendimin që martesës sonë, të cilën po e vazhdonim ndarazi prej një kohe, t’i japim fund edhe ligjërisht”, tha Vuslateri.

/tvklan.al


Të ngjashme