Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • Së shpejti

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E shtunë - e diel 20:05

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e premte 16:05

Një shans më shumë

Ata kërkonin përgjigje, por gjetën shpresën... Një vrasje ndryshon jetën e lagjes Tozlyaka. Vefa pranohet në nje kolegj elite, por një nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetëvrasje, miqtë e tij të ngushtë duhet të gjejnë vrasësin e vërtetë. Një letër misterioze dhe përgjigjet e pyetjeve të provimit vëne Aliun dhe shokët e tij në kërkim te drejtësisë. Kush eshte vrasësi i vërtetë? Kërkimet i çojnë ata tek Berk, djali i rektorit të shkollës dhe miqtë e tij të ngushtë Xhemre, Hazal, Cagri dhe Ege. Një serial dramatik që të mban mbërthyer pas ekranit...

  • E hënë - e shtunë 14:30

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • Së shpejti

13-ta

“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.

  • Së shpejtiKlan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

103.4

104.1

USD

95.5

96.5

GBP

120.3

121.2

CHF

108.1

109

Horoskopi 23 Shkurt 2024
Dashi

Dita për Dashin tregon një prirje drejt përballjes delikate në marrëdhënie. Irritimi dhe mungesa e fleksibilitetit mund të shkaktojnë tension, veçanërisht me anëtarët e familjes. Këshillohet që të mbani një pozicion neutral dhe të shmangni diskutimet që mund të çojnë në argumente. Është një kohë e mirë për t'u fokusuar në mirëqenien tuaj emocionale dhe për të shmangur polemikat e zgjatura në punë. Për beqarët, është e rëndësishme që së pari të përqendroheni te vetja përpara se të kërkoni lumturinë tek të tjerët.

Demi

Demi gëzon një atmosferë emocionale pozitive falë ndikimit të mirë të Venusit. Marrëdhëniet në çift do të kenë përmirësime të ndjeshme, veçanërisht për ata që janë përballur me vështirësi komunikimi. Beqarët gjithashtu përjetojnë një dëshirë të fortë për paqen e brendshme dhe mund të presin një rikthim të emocioneve intensive. Në frontin e biznesit, ka mundësi të mençura investimi dhe vendime financiare që sjellin kënaqësi.

Binjaket

Binjakët përballen me një ditë të qëndrueshme, me mundësi për të përjetuar momente të veçanta me partnerin dhe për të realizuar ëndrrat e përbashkëta. Yjet janë të favorshëm edhe për jetën e dashurisë së beqarëve, të cilët mund të takojnë njerëz me mendje të njëjtë. Në punë, aftësitë e komunikimit do jenë një pikë e fortë për t’u shfaqur dhe për të arritur qëllimet me vendosmëri.

Gaforrja

Gaforrja lëviz në një atmosferë ekuilibri në marrëdhënie, me një përzierje ëmbëlsie dhe pasioni. Në fakt, çiftet do kalojnë një periudhë të kënaqshme, ndërsa beqarët mund të nisin një histori të re dashurie. Në planin e punës, është një moment për të promovuar punën tuaj, qoftë edhe në nivel ndërkombëtar, duke përfituar nga mundësitë e pashfrytëzuara.

Luani

Fjala kyçe për Luanin është "ndjenjë". Këshillohet që në marrëdhëniet në çift t'i kushtoni kohë mirëkuptimit të ndërsjellë. Edhe beqarët mund të shijojnë një mbrëmje të këndshme me miqtë. Në planin e punës, qëllimet e dëshiruara arrihen falë shkëlqimit të dukshëm.

Virgjeresha

Dita premton një të premte të shkëlqyer për të lindurit në shenjën e Virgjëreshës. Marrëdhëniet e dashurisë vazhdojnë në mënyrë harmonike, ndërsa beqarët mund të eksplorojnë ndjenjat e tyre me qetësi. Në punë ka këndvështrime pozitive dhe ide kreative për përmirësimin e biznesit.

Peshorja

Dita për vendasit e Peshores duket e menaxhueshme, megjithëse mund të ndodhin pengesa të vogla. Këshillohet t'i qaseni situatave me ekuilibër, ndaj shmangni të bëheni personalë në kritika. Në planin profesional ju presin sfida. Megjithatë, këto do të shërbejnë si një stimul për të kapërcyer veten dhe për të demonstruar përshtatshmëri. Në dashuri mund të lindin disa dyshime në lidhje me sjelljen e partnerit, por është e rëndësishme të përmirësoni komunikimin brenda çiftit.

Akrepi

Vendasit e Akrepit përballen me një të premte të pasigurt, ku kujdesi do të jetë çelësi. Këshillohet që të adoptoni një profil të ulët dhe të gjeni kompromise si në familje ashtu edhe në punë. Përballja me pengesa me inteligjencë dhe një qasje më pak impulsive do të jetë vendimtare për tejkalimin e vështirësive.

Shigjetari

Për Shigjetarin, ka ardhur koha të hapin zemrat e tyre dhe të mirëpresin dashurinë e sinqertë. Yjet hapin dyert për projektet e jetës që kanë mbetur në hije dhe premtojnë takime të papritura për beqarët. Në punë këshillohet të ndiqni intuitën dhe të mbështeteni te ndjenjat tuaja për të kapur mundësi premtuese.

Bricjapi

Vendasit e Bricjapit shijojnë një ditë optimiste, veçanërisht në frontin e dashurisë. Ndikimi pozitiv i Venusit favorizon mirëkuptimin e ndërsjellë dhe shfaqjen e emocioneve. Beqarët gjithashtu mund të presin energji të rinovuar dhe mundësi të reja romantike. Në punë, guximi dhe shkëlqimi i propozimeve mund të çojnë në njohje dhe sukses profesional.

Ujori

Flaka e dashurisë kthehet në zemrat e Ujorëve, me ndjenja të forta dhe dëshira të papërshkrueshme. Edhe në punë mund të prisni lëvizje të papritura dhe mundësi për të kapur. Është një kohë e favorshme për interesa të përbashkëta dhe argëtim të përbashkët.

Peshqit

Peshqit janë protagonistët e ditës, me një tranzit astral që favorizon mjedisin familjar dhe interesat ekonomike. Marrëdhëniet e dashurisë marrin një nxitje pozitive, ndërsa beqarët mund të rijetojnë dashuritë e vjetra. Në punë ka mundësi të shkëlqyera për t'u kapur, edhe pse ende jo të përcaktuara mirë.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë