Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • Së shpejti

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E shtunë - e diel 20:05

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e premte 16:05

Një shans më shumë

Ata kërkonin përgjigje, por gjetën shpresën... Një vrasje ndryshon jetën e lagjes Tozlyaka. Vefa pranohet në nje kolegj elite, por një nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetëvrasje, miqtë e tij të ngushtë duhet të gjejnë vrasësin e vërtetë. Një letër misterioze dhe përgjigjet e pyetjeve të provimit vëne Aliun dhe shokët e tij në kërkim te drejtësisë. Kush eshte vrasësi i vërtetë? Kërkimet i çojnë ata tek Berk, djali i rektorit të shkollës dhe miqtë e tij të ngushtë Xhemre, Hazal, Cagri dhe Ege. Një serial dramatik që të mban mbërthyer pas ekranit...

  • E hënë - e shtunë 14:30

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • Së shpejti

13-ta

“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.

  • Së shpejtiKlan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

103.4

104.1

USD

95.5

96.5

GBP

120.3

121.2

CHF

108.1

109

Horoskopi 27 Shkurt 2024
Dashi

Sot është 'maja e ditës' për ju! Nëse jeni çift, kjo periudhë premton të jetë një rrugëtim zbulimi reciprok, i pasuruar nga pasioni i përbashkët. Përfitoni nga kjo fazë për të konsoliduar lidhjen tuaj. Për beqarët, universi është në favorin tuaj: eksploroni ndërveprime të reja dhe lëreni veten të udhëhiqeni drejt dashurisë. Në planin profesional, suksesi është i garantuar pa u ndjerë të mbingarkuar nga presioni.

Demi

Do të jetë një ditë shumë pozitive për ju! Në dashuri do të përjetoni një ditë të mrekullueshme me partnerin, plot energji jetike dhe pa shqetësime. Për beqarët, doza bujare e sharmit në dispozicion do ta bëjë këtë të martë të veçantë. Në punë, aftësitë tuaja në menaxhimin e marrëdhënieve nuk do të kalojnë pa u vënë re: shfrytëzoni sa më shumë.

Binjaket

Një periudhë e qetë po vjen për ju. Mund të lindin probleme në dashuri, por sinqeriteti dhe komunikimi i hapur janë thelbësore për t'i kapërcyer ato. Për beqarët, jini të kujdesshëm ndaj përparimeve përmes tekstit dhe konsideroni me kujdes se me kë ndërveproni. Në punë ai përballet me sfida me vendosmëri dhe këmbëngulje.

Gaforrja

Shmangni viktimizimin dhe përballuni me situata komplekse me qetësi. Komunikimi i hapur dhe zgjidhja paqësore janë çelësi për të kapërcyer vështirësitë në çift. Për beqarët, reflektoni për jetën tuaj të dashurisë dhe hapuni ndaj mundësive të reja për t'u dashuruar. Në punë, shikoni arritjet e tashmë dhe mendoni se si t'i shfrytëzoni ato në të ardhmen.

Luani

Përfitoni nga perspektivat e mira në dashuri për ta bërë lidhjen tuaj edhe më të veçantë. Për beqarët, fokusohuni në thelbin e lidhjeve njerëzore dhe jetoni jetën me qetësi. Në punë, përqafoni mundësitë kur ato lindin dhe qëndroni të hapur ndaj pasionit dhe frymëzimit.

Virgjeresha

Do të jetë një ditë vërtet e veçantë për ju! Do të vini re një përmirësim në marrëdhënie dhe mund ta bëni momentin edhe më të paharrueshëm me një gjest të pazakontë. Për beqarët, vazhdoni kërkimin e një shpirti binjak me përkushtim. Në punë do korrni frytet e angazhimit tuaj dhe do merrni përgjigjet që prisni prej kohësh.

Peshorja

Kjo e martë premton të jetë e jashtëzakonshme për ju. Hëna në një shenjë ajri si e juaja sjell një frymë magjie në jetën tuaj të përditshme. Zgjidhjet e shkëlqyera mund të shfaqen që në orët e para të mëngjesit dhe në punë, intuita juaj e mprehtë do t'ju drejtojë drejt rezultateve befasuese. Në dashuri ju presin emocione të ëmbla dhe momente transgresive, duke e bërë këtë ditë një magji të vërtetë.

Akrepi

Sot ju pret një e martë e qetë. Tregoni bujari dhe altruizëm ndaj partnerit tuaj, veçanërisht nëse ai ose ajo po kalon një fazë paqëndrueshmërie. Përqendrohuni në kërkimin e zgjidhjeve në vend që të fokusoheni te problemet. Edhe pse në fillim mund të ndiheni të tronditur, me kalimin e kohës do të kuptoni se do t'ia vlejë. Në punë, shmangni të bëheni të ngurtë dhe përballuni me sfida me fleksibilitet.

Shigjetari

Kjo e martë premton të jetë një rutinë normale për ju. Projektet në fushën sentimentale dhe të punës do të zhvillohen lehtësisht falë ndikimit pozitiv të Hënës në Peshore. Lëreni veten të udhëhiqet nga gëzimi i qetë dhe shijoni ditën. Në punë mbani marrëdhënie të mira me kolegët për të përfituar.

Bricjapi

Një e martë e mrekullueshme ju pret, Bricjap! Në dashuri do të përjetoni momente bashkëfajësie dhe sensualiteti të madh me partnerin. Për beqarët ju presin shumë mundësi për eksperienca të reja dashurie. Në punë, merrni frymëzim nga idetë e të tjerëve dhe përdorni ato në avantazhin tuaj për të arritur sukses.

Ujori

Kjo e martë do të karakterizohet nga rutina e zakonshme për ju, Ujori. Në dashuri shmangni situatat tepër të ndërlikuara dhe përqendroni vëmendjen tuaj në çështje praktike. Në punë do të përfundoni me sukses një projekt të rëndësishëm, edhe pse mund të kërkojë përpjekje shtesë mendore.

Peshqit

Dita e sotme pritet të jetë një periudhë e karakterizuar nga normaliteti i përgjithshëm për ju Peshqit. Në dashuri, përballeni ditën me optimizëm dhe përpiquni të përmirësoni marrëdhënien tuaj me vendosmëri. Në punë përballoni me sukses angazhimet e shumta dhe do arrini t’i përfundoni me kënaqësi.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë