Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E hënë - e shtunë 18:20

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e shtunë 16:05

Barbarossa

Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan.

  • E hënë - e premte 20:00

13-ta

“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.

  • E hënë - e enjte 23:35

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • E hënë - e shtunë 14:30Klan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

102

102.8

USD

93.2

94.4

GBP

116.8

118.3

CHF

105

106.5

Horoskopi 29 Nëntor 2023
Dashi

Marrëdhëniet, qofshin të qëndrueshme apo më të lira, do të përjetojnë një frymë të përtërirë pasionante. Afërdita, në një pozicion harmonik qiellor, do të përforcojë pasionin. Beqarët do shijojnë mundësinë për të krijuar miqësi të reja, duke pasuruar rrethin e tyre shoqëror. Në planin e punës, udhëheqja e Dashit do të jetë në plan të parë, duke u impresionuar kolegëve me besueshmërinë e tyre.

Demi

Nëse po kaloni një kohë të trazuar me partnerin tuaj, është thelbësore të merrni kohë për të rivendosur ekuilibrin. Durimi dhe dashuria do të jenë çelësat për të kapërcyer vështirësitë. Beqarët janë të thirrur të reflektojnë për jetën e tyre dashurie dhe të menaxhojnë në mënyrë të ekuilibruar punën dhe jetën shoqërore. Saktësia në aktivitetet e punës do të jetë vendimtare për të shmangur situatat stresuese.

Binjaket

29 Nëntori është një ditë e jashtëzakonshme për Binjakët. Hëna në Gaforre favorizon emocione dhe pasion intensiv në marrëdhënie. Është koha ideale për të organizuar mbrëmje të veçanta, duke u shkëputur nga rutina. Beqarët përjetojnë një fazë kënaqësie të madhe personale, me shumë mundësi joshjeje. Në frontin e punës, shkëlqejnë aftësitë e njerëzve dhe suksesi është në horizont.

Gaforrja

Gaforrja përjeton një ditë me fat. Priten suksese të mëdha në marrëdhënie, me histori dashurie që zhvillohen bukur. Edhe beqarët kanë mundësi të krijojnë kontakte kuptimplote. Në planin e punës, burimet krijuese të Gaforres janë në plan të parë, duke e bërë më të lehtë arritjen e qëllimeve.

Luani

Stabiliteti e karakterizon Luanin të mërkurën. Pasioni në marrëdhënie është intensifikuar, duke ju lejuar të ndiqni impulset e zemrës. Surprizimi i partnerit tuaj me projekte të reja do të forcojë marrëdhënien. Beqarët mund të marrin ftesa për ngjarje shoqërore, duke zbuluar anën e tyre të jashtme. Vitaliteti dhe gëzimi do të jenë të veçantë, duke kontribuar në suksese të rëndësishme në punë.

Virgjeresha

Marrëdhëniet janë plot emocione dhe qetësi. Beqarët do përjetojnë një periudhë jetike dhe aventureske, duke favorizuar lidhje të reja sentimentale. Entuziazmi ngjitës do të reflektohet edhe në suksesin profesional, veçanërisht në fushat krijuese. Duke ndjekur këto këshilla astral, çdo shenjë e zodiakut mund të përballet me 29 nëntor me besim, duke përfituar nga mundësitë në marrëdhënie dhe në punë.

Peshorja

Dita premton të jetë intriguese për Peshoret. Do të shtyheni të jetoni intensivisht me ata që doni, duke shijuar çdo emocion. Mbrëmja premton surpriza të mëdha nga partneri juaj, duke konsoliduar themelet për një lidhje të qëndrueshme. Dita, stimuluese nga këndvështrime të ndryshme, ju fton të shijoni ndjesitë e bukura që do të lindin. Bëhuni gati për një përvojë të mrekullueshme!

Akrepi

Për Akrepët, dita mund të duket e zhytur në rutinë, veçanërisht në planin e punës. Shëndeti është prioritet, ndaj kujdesuni për veten me një dietë të ekuilibruar dhe disa ushtrime të lehta. Në fushën sentimentale po kaloni një periudhë ndryshimesh, ndaj qëndroni të qetë dhe hapuni ndaj mundësive të reja pozitive. Mbrëmja do të jetë perfekte për të ndarë momente qetësie me miqtë dhe familjen.

Shigjetari

Për Shigjetarin dita premton zhvillime përrallore dashurie. Fryt i përpjekjeve të bëra, ky moment ofron mundësinë për t'u çlodhur dhe reflektuar. Kushtojini vëmendje intuitës, një këshilltar i çmuar gjatë zgjedhjeve vendimtare. Komunikimi  luan një rol kyç në forcimin e lidhjeve personale dhe profesionale. Mbrëmja rezervon surpriza të këndshme, duke sjellë një eksperiencë të jashtëzakonshme pasionante.

Bricjapi

Të lindurit në shenjën e Bricjapit janë të destinuar për një ditë mundësish dhe suksesesh të reja. Përqendroni energjinë tuaj në qëllimet tuaja kryesore, duke guxuar në aktivitetet tuaja të përditshme. Në dashuri, yjet favorizojnë shkëlqime të reja sentimentale. Miqësitë e reja të mundshme mund të evoluojnë në dashuri autentike. Në punë po vjen një periudhë rritjeje, me perspektiva për sukses.

Ujori

Ujori përballet me një ditë të ndrydhur, me vështirësi të mundshme personale dhe pune. Shmangni vendimet impulsive, duke u përpjekur t'i trajtoni situatat me qetësi. Në dashuri, tregoni mirëkuptim dhe hapuni ndaj mundësive të reja pozitive. Mbrëmja me miqtë dhe familjen do të ofrojë momente qetësie dhe relaksi.

Peshqit

Shmangni angazhimet e rënda dhe fokusohuni në projekte më të vogla. Mbani një qasje të ndërgjegjshme në çdo nivel, duke i fokusuar energjitë tuaja në mendimet pozitive. Duke ndjekur këto indikacione astrale, çdo shenjë e zodiakut mund të përballet me 29 Nëntorin me vetëdije dhe vendosmëri, duke përfituar nga mundësitë që ofron dita.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë