Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • E shtunë - e diel 20:05

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E hënë - e mërkurë 18:20

Vajza në dritare

Nje fenomen TV per dramen qe rrefen dhe si seriali me i mire i vitit me interpretimin e jashtezakonshem te Burcu Biricik (Dila tek “Kuzgun”). Nalan eshte nje vajze e re, e bukur dhe e pafajshme, e cila nuk ka dale kurre nga shtepia vetem. Nena e saj Feride, eshte shume konservatore dhe nje nene “e fiksuar” pas pastertise dhe moralit. Sedat, nje djalosh shume i pashem dhe nje donzhuan i llastuar mes luksit, eshte trashegimtari i hotelit te familjes “Korollu”. A do te jene ata cifti perfekt? Cilat jane te fshehtat dhe sekretet e te kaluares qe te dy i fshehin njeri-tjetrit? A mund ta “demtoje” nje nene vajzen e saj duke e dashur dhe mbrojtur deri ne ekstrem?

  • E enjte - e shtunë 18:20

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e shtunë 16:05

Barbarossa

Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan.

  • E hënë - e premte 20:00

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • E hënë - e shtunë ora 14:30

Narcos (Trafikantët)

Krijimi i perandorisë më të madhe të drogës dhe krimit, një super prodhim i jashtëzakonshëm, një fenomen televiziv. Fitues i dhjetëra çmimeve me shifra rekord shikueshmërie.

  • E hënë - e enjte 23:35Klan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

109.7

110.5

USD

102.1

103.3

GBP

126.2

127.6

CHF

112.6

113.8

Horoskopi 3 Qershor 2023
Dashi

DASHURIA: Sot mund të ndiheni veçanërisht energjikë dhe pasionantë. Nëse jeni në një lidhje, tregoni partnerit tuaj se sa shumë e doni dhe përpiquni të kaloni kohë cilësore së bashku. Nëse jeni beqarë, mund të tërhiqeni nga persona simpatikë dhe aventurierë. Ndiqni instinktet tuaja dhe jini të guximshëm në dashuri.PUNA: Vendosmëria dhe energjia pozitive do t’ju lejojnë të arrini qëllimet tuaja profesionale. Nëse keni ide apo projekte të reja, është koha t’i vini në praktikë. Jini proaktiv dhe të sigurt dhe do të merrni rezultatet që dëshironi.FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë të qëndrueshme dhe në rritje. Megjithatë, përpiquni të tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet tuaja dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo rrezik financiar. Menaxhimi i mençur i parave do t’ju sjellë dobi në planin afatgjatë.

Demi

DASHURIA: Komunikimi do jetë kyç në marrëdhëniet e dashurisë sot. Jini të hapur dhe të sinqertë me partnerin tuaj, shprehni ndjenjat tuaja dhe dëgjoni me kujdes atë që personi tjetër ka për të thënë. Mirëkuptimi i ndërsjellë do të forcojë lidhjen tuaj.PUNA: Në punë mund t’ju kërkohet të merrni vendime të rëndësishme. Peshoni me kujdes opsionet dhe ndiqni intuitën tuaj. Përqendrohuni në produktivitetin tuaj dhe jini të zellshëm në përgjegjësitë tuaja profesionale.FINANCAT: Financat tuaja mund të kenë nevojë për më shumë vëmendje. Rishikoni buxhetet dhe shpenzimet tuaja. Shmangni investimet e rrezikshme dhe përpiquni të kurseni për mundësitë e ardhshme.

Binjaket

DASHURIA: Përfitoni nga ky moment për të shijuar shoqërinë e partnerit tuaj dhe për të ndarë momente të shkujdesura së bashku. Nëse jeni beqarë, mund të takoni disa persona magjepsës.PUNA: Mendja juaj do të jetë krijuese, gjë që do t’ju ndihmojë të gjeni zgjidhje origjinale dhe novatore në punë. Përdorni shkathtësinë dhe përshtatshmërinë tuaj për të përballuar sfidat profesionale dhe për të arritur sukses.FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë në gjendje të ekuilibrit. Sidoqoftë, shmangni shpenzimet e tepërta dhe kini kujdes nga mashtrimet ose gabimet e mundshme. Menaxhimi i mençur i parave do të sigurojë një stabilitet më të madh financiar.

Gaforrja

DASHURIA: Emocionet tuaja mund të jenë të larta sot dhe mund të ndjeni nevojën për t’u lidhur thellë me partnerin tuaj. Gjeni kohë për marrëdhënien tuaj, shprehni ndjenjat tuaja dhe dëgjoni me kujdes atë që personi tjetër ka për të thënë. Sinqeriteti dhe dashuria do të jenë çelësi për ruajtjen e stabilitetit emocional.PUNA: Sot mund të keni ndjeshmëri të shtuar për punën. Mundohuni të mos merrni gjithçka shumë personale dhe menaxhoni stresin tuaj në një mënyrë të shëndetshme. Përqendrohuni në produktivitetin tuaj dhe kushtojini vëmendje detajeve për të arritur rezultate pozitive.FINANCAT: Financat tuaja mund të kenë nevojë për një vëmendje të veçantë. Bëni një vlerësim të saktë të shpenzimeve tuaja dhe përpiquni të reduktoni mbeturinat. Shmangni investimet e rrezikshme dhe kini kujdes nga çdo mashtrim financiar.

Luani

DASHURIA: Mund të ndiheni karizmatik dhe tërheqës sot, duke tërhequr vëmendjen e njerëzve që ju rrethojnë. Përfitoni nga ky moment për të treguar dashurinë tuaj ndaj partnerit/es ose për të bërë “pushtime” të reja dashurie.PUNA: Udhëheqja dhe vendosmëria juaj do t’ju lejojnë të përballoni me sukses sfidat profesionale. Jini proaktiv në ndjekjen e qëllimeve tuaja dhe bëni që idetë tuaja të vlejnë. Njohja dhe suksesi profesional mund të jenë të arritshme.FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë të qëndrueshme dhe në rritje. Megjithatë, kini kujdes nga shpenzimet e tepërta dhe përpiquni të kurseni për të ardhmen. Menaxhimi i mençur i parave do t’ju sigurojë siguri financiare.

Virgjeresha

DASHURIA: Komunikimi i hapur dhe i sinqertë do të jetë kyç në marrëdhëniet e dashurisë sot. Shprehini mendimet dhe ndjenjat tuaja partnerit tuaj në mënyrë të qartë dhe me dashamirësi. Empatia dhe mirëkuptimi i ndërsjellë do të jenë çelësi për të mbajtur një marrëdhënie të shëndetshme dhe harmonike.PUNA: Vëmendja juaj ndaj detajeve dhe saktësia do të vlerësohen shumë në punë sot. Kushtojini vëmendje detyrave dhe afateve dhe përpiquni për përsosmëri në profesionin tuaj. Puna dhe përkushtimi juaj i palodhur do të vihet re dhe do të shpërblehet.FINANCAT: Financat tuaja mund të kenë nevojë për më shumë vëmendje. Rishikoni buxhetet dhe shpenzimet tuaja dhe përpiquni të jeni të kursyer. Shmangni blerjet impulsive dhe fokusoni burimet tuaja financiare në atë që është me të vërtetë e rëndësishme.

Peshorja

DASHURIA: Përfitoni nga kjo periudhë për të forcuar lidhjen me partnerin tuaj nëpërmjet komunikimit të hapur dhe ndjeshmërisë reciproke. Nëse jeni beqarë, mund të jeni simpatikë dhe magnetikë për të tjerët.PUNA: Aftësia juaj për të ndërmjetësuar dhe zgjidhur konfliktet do të jetë veçanërisht e vlefshme sot në punë. Përdorni diplomacinë tuaj për të nxitur bashkëpunimin dhe për të arritur qëllime të përbashkëta. Kontributi juaj do të vlerësohet nga kolegët dhe eprorët.FINANCAT: Financat tuaja mund të kenë nevojë për më shumë vëmendje. Bëni një vlerësim real të të ardhurave dhe shpenzimeve tuaja dhe përpiquni të vendosni një ekuilibër midis të dyjave. Shmangni shpenzimet impulsive dhe jini të vetëdijshëm për çdo rrezik financiar.

Akrepi

DASHURIA: Hëna në Akrep mund të rrisë emocionet tuaja dhe të sjellë thellësi më të madhe në marrëdhëniet e dashurisë. Jini të hapur dhe të sinqertë me partnerin/en tuaj, por gjithashtu përpiquni të balanconi intensitetin tuaj emocional. Nëse jeni beqarë, mund të ndjeni një tërheqje të fortë drejt njerëzve misterioz dhe magjepsës.PUNA: Vendosmëria dhe këmbëngulja juaj do t’ju ndihmojnë të përballoni sfidat në punë. Jini strategjik në veprimet tuaja dhe kini kujdes që të mos bëheni të fiksuar pas kontrollit. Aftësia juaj për t’u përshtatur do të jetë vendimtare për të kapërcyer pengesat dhe për të arritur sukses.FINANCAT: Financat tuaja mund të kërkojnë menaxhim të kujdesshëm. Rishikoni buxhetet dhe shpenzimet tuaja dhe përpiquni të shmangni humbjet. Shmangni investimet e rrezikshme dhe përpiquni të kurseni për të ardhmen.

Shigjetari

DASHURIA: Sot mund të ndiheni aventurierë dhe të etur për përvoja të reja dashurie. Jini të hapur ndaj mundësive dhe shijoni lirinë për të eksploruar horizonte të reja. Nëse jeni në një lidhje, mund të dëshironi të kaloni kohë cilësore me partnerin tuaj në një përvojë jashtë zakonshme.PUNA: Pozitiviteti dhe optimizmi juaj do t’ju ndihmojnë të kapërceni sfidat profesionale sot. Përdorni kreativitetin dhe pasionin tuaj për të arritur qëllimet tuaja. Mendja juaj e hapur dhe aftësia për t’u përshtatur do të jenë pikat tuaja të forta.FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë të qëndrueshme dhe në rritje. Megjithatë, kini kujdes që të mos shpenzoni tepër.

Bricjapi

DASHURIA: Vendosmëria dhe besnikëria juaj do të jenë të dukshme sot në lidhjet e dashurisë. Jini të durueshëm dhe mirëkuptues me partnerin tuaj, duke treguar angazhimin tuaj të vazhdueshëm. Nëse jeni beqarë, mund të takoni dikë që vlerëson stabilitetin dhe seriozitetin tuaj.PUNA: Përkushtimi dhe disiplina juaj do t’ju mundësojë të arrini qëllimet tuaja profesionale. Jini metodik në qasjen tuaj ndaj punës dhe përpiquni të mbani fokusin tuaj. Përpjekja juaj e vazhdueshme do t’ju ndihmojë të arrini sukses dhe njohje.FINANCAT: Financat tuaja mund të kërkojnë menaxhim të kujdesshëm. Kujdesuni për shpenzimet tuaja dhe përpiquni të kurseni për të ardhmen. Shmangni investimet e rrezikshme dhe tregohuni realist në pritjet tuaja financiare.

Ujori

DASHURIA: Hëna në Akrep mund të sjellë një intensitet emocional në marrëdhënien e dashurisë sot. Jini të hapur ndaj përvojave të reja dhe përpiquni t’i shprehni qartë ndjenjat tuaja. Nëse jeni beqarë, mund të ndiheni të tërhequr nga njerëz misterioz dhe magjepsës.PUNA: Origjinaliteti juaj dhe të menduarit jashtë kutisë do t’ju veçojnë sot në punë. Përdorni kreativitetin dhe idetë tuaja novatore për të zgjidhur problemet dhe për të trajtuar sfida të reja. Shpirti juaj i pavarur do t’ju çojë në rezultate të mahnitshme.FINANCAT Financat tuaja mund të kenë nevojë për më shumë vëmendje. Rishikoni shpenzimet tuaja dhe përpiquni të vendosni një ekuilibër midis kursimeve dhe kënaqësisë. Shmangni blerjet impulsive dhe kini kujdes nga mashtrimet e mundshme financiare.

Peshqit

DASHURIA: Ndjeshmëria juaj do të jetë veçanërisht e dukshme sot në dashuri. Jini të vëmendshëm ndaj nevojave të partnerit tuaj dhe përpiquni të krijoni një mjedis dashurie dhe mirëkuptimi reciprok. Nëse jeni beqarë, mund të tërhiqeni nga persona romantikë dhe ëndërrimtarë.PUNA: Kreativiteti dhe imagjinata juaj do të jenë baza e suksesit tuaj profesional sot. Përdorni aftësinë tuaj për të menduar jashtë kutisë dhe për të gjetur zgjidhje unike për problemet. Intuita juaj do t’ju drejtojë drejt mundësive të reja.FINANCAT Financat tuaja mund të kërkojnë menaxhim të kujdesshëm. Shikoni shpenzimet tuaja dhe përpiquni të shmangni blerjet impulsive. Përqendrohuni në prioritetet tuaja financiare dhe përpiquni të kurseni për të ardhmen.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë