Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • Së shpejti

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E shtunë - e diel 20:05

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e premte 16:05

Një shans më shumë

Ata kërkonin përgjigje, por gjetën shpresën... Një vrasje ndryshon jetën e lagjes Tozlyaka. Vefa pranohet në nje kolegj elite, por një nate ai gjendet i vdekur. E konsideruar si vetëvrasje, miqtë e tij të ngushtë duhet të gjejnë vrasësin e vërtetë. Një letër misterioze dhe përgjigjet e pyetjeve të provimit vëne Aliun dhe shokët e tij në kërkim te drejtësisë. Kush eshte vrasësi i vërtetë? Kërkimet i çojnë ata tek Berk, djali i rektorit të shkollës dhe miqtë e tij të ngushtë Xhemre, Hazal, Cagri dhe Ege. Një serial dramatik që të mban mbërthyer pas ekranit...

  • E hënë - e shtunë 14:30

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • Së shpejti

13-ta

“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.

  • Së shpejtiKlan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

103.4

104.1

USD

95.5

96.5

GBP

120.3

121.2

CHF

108.1

109

Horoskopi 24 Shkurt 2024
Dashi

Ka ardhur momenti që të nisini të rishikoni strategjitë tuaja profesionale, në mënyrë që të maksimizoni rezultatet. Jini bashkëpunues, pasi do të keni nevojë për ndihmën e bashkëpunëtorëve tuaj për t’ia dalë mbanë.

Demi

Gjatë kësaj të shtune do të merrni surpriza të kënaqshme në sajë të sjelljes tuaj pozitive dhe një bashkëpunëtori tuaj.

Binjaket

Gjatë kësaj periudhe jeni shumë në ankth. Acarimi mund të çojë në reagime të tepruara, madje deri banale. Mundohuni që të menaxhoni emocionet tuaja.

Gaforrja

Do të jeni të kënaqur me gjithë rezultatet e marra gjatë kësaj periudhe. Kjo kënaqësi është e justifikuar pasi jeni lodhur shumë për të çuar në fund një bashkëpunim shumë angazhues.

Luani

Sot do të rindizni dashurinë dhe do të forconi një lidhje që nuk ka shumë që ka nisur. Jini më romantik dhe sentimental, pasi partneri/ja juaj do e vlerësojë. Në punë priten rezultate shumë të mira.

Virgjeresha

Parashikohet një fundjavë shumë emotive ku do të jeni thuajse të përhumbur në ndjenja. Kjo mungesë stabiliteti mund të rezultojë e rrezikshme, sa i takon raporteve tuaja ndërpersonale.

Peshorja

Do të jeni shumë krijues dhe të frytshëm, kështu që mos u druani të merrni rol drejtues në vendin tuaj të punës.

Akrepi

Në këtë moment duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm për të shmangur rreziqe të kota për karrierën tuaj. Në dashuri do të jeni disi konfuz, por nuk duhet absolutisht të lejoni që pasiguritë tuaja të shkatërrojnë një njohje të re.

Shigjetari

Nuk ndiheni plotësisht të zotët për shkak të disa kolegëve tuaj, por kjo gjë nuk duhet t’iu dekurajojë. Tregohuni të vendosur dhe guximtarë dhe do të arrini të nxirrni në pah, idetë tuaja të vyera.

Bricjapi

Shikoni me vëmendje të gjitha projektet tuaja, pasi në këtë moment, parashikohen jo pak të papritura në rrugën tuaj. Mos u tregoni shumë debatues dhe të ngjallni polemika në familje ose në dashuri.

Ujori

Parashikimet e fundit të yjeve, ju shikojnë të angazhuar maksimalisht në projekte të ndryshme, të cilët i keni zvarritur prej kohësh. Në dashuri mos u ndikoni nga ankthet dhe pasiguritë.

Peshqit

Kjo ditë fundjave ju fton që të kujdeseni më shumë për shëndetin tuaj, sidomos nëse gjatë javëve të fundit keni qenë shumë të stresuar. Disa çështje familjare duhen përballuar me kujdes më të madh.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë