Sinjali


LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Osmani

Seriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës?

  • E hënë - e mërkurë 21:00

Sekrete Familjare

Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik.

  • E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05

Çapkëni i pasur

Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet...Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete. A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete!

  • E hënë - e shtunë 18:20

Për familjen time

Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror. Seriali fenomen në televizion dhe mediat sociale!

  • E hënë – e shtunë 16:05

Barbarossa

Barbarossa: (Shpata e Mesdheut: Hajredin Pasha). Drama historike bazuar ne jeten e Hajredin Pashes ose Barbaroses dhe 3 vellezerve te tij, djemte e shqiptarit Jakup Aga. Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan.

  • E hënë - e premte 20:00

13-ta

“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.

  • E hënë - e enjte 23:35

Premtimi

Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur...Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj?

  • E hënë - e premte 13:20

Amaneti

Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt...

  • E hënë - e shtunë 14:30Klan News

PolitikëMË shumë

KËMBIMI VALUTOR
Valuta Blihet Shitet

EUR

101.3

102.2

USD

93.4

94.6

GBP

117.8

119

CHF

106.7

107.9

Horoskopi 10 Dhjetor 2023
Dashi

Hëna në Ujor ngre humorin dhe favorizon në çdo drejtim. Megjithatë lëkundjet e humorit dhe shpërqendrimet e vogla irrituese mund t’ju bëjnë të keni një mosmarrëveshje me partnerin. Komunikimi është i tendosur. Është më mirë të dilni dhe të bëni diçka argëtuese.

Demi

Parashikimi qiellor në këtë prag festash është pozitiv. Vetëm Marsi në orbitë të kundërt me shenjën e Akrepit ju kundërshton dhe ju fton të mos e teproni me qëndrimet ndonjëherë radikale në familje. Çfarëdo që të krijoni ose zbuloni do të tërheqë shumë vëmendje pozitive.

Binjaket

Sot jeni më shumë emocionale se herët e tjera. Kjo ju bën më të paqëndrueshëm para të tjerëve. Në punë, në fund të ditës do të jeni shumë të lodhur për shkak të presionit. Mundohuni ta ndani punën mes kolegëve. Duhet të kuptoni se kufijtë janë shenjë e një marrëdhënie të shëndetshme.

Gaforrja

Sot mund të organizoni një lloj aktiviteti në grup ose takim në shtëpinë tuaj. Një numër personash interesantë mund të merrnin pjesë. Disa mund të kenë shumë ide të mira për t’i ndarë. Kjo është një ditë e mirë për të punuar drejt përfitimit financiar qoftë për ju ose për një kauzë që do të thotë shumë për ju.

Luani

Yjet do të influencojnë pozitivisht dashurinë në çift gjatë ditës së sotme. Do të ndiheni mirë me partneren/in dhe do i kushtoni më tepër rëndësi jetës intime. Në aspektin financiar do të keni mbështetjen jo vetëm të yjeve, por edhe të disa të afërmve. Nuk pritet as problemi më i vogël.

Virgjeresha

Mos e idealizoni më shumë sesa duhet atë që keni në krah sepse mund t’i hipë vetja në qejf dhe mund të shohë dikë tjetër. Edhe komplimentet duhen bërë me mençuri. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni shumë rreziqe.

Peshorja

Ditë impenjuese dhe me plot takime. Nga ana morale nuk jeni aspak mirë. Mundohuni të mos tregoni dobësitë që ju karakterizojnë. Hëna kërkon prej jush që të jeni pak më optimist dhe të mos demoralizoheni më shumë seç duhet.

Akrepi

Jeni në një gjendje shumë të mirë dhe plot frymëzim. Mendja ju punon në mënyrë aktive dhe ju simulon që të vini me ide e strategji të reja. Kjo ditë mund të jetë shumë produktive. Gjithçka mund të dështojë nëse nuk merrni në konsideratë shëndetin.

Shigjetari

Këto ditë para festave jeni në gjendjen më të mirë psikofizike. Marsi në shenjën e Akrepit dhe gjithashtu Afërdita në Bricjapin fqinj ju shikojnë me dashamirësi duke ju përgatitur për ditë plot ngjarje. Ata që janë përfshirë në arte dhe shkencë mund të fillojnë me projekte të reja.

Bricjapi

Një person afër zemrës po përballet me disa probleme dhe ju duhet ta dëgjoni. Shanset janë që të përfundoni duke u bërë të paduruar me problemet e këtij personi, por duhet t’i shprehni mbështetjen pa kritika.

Ujori

Sot mund të keni shumë plane për të ardhmen. Idetë mund të vijnë të shpejta. Ju mund ta keni të vështirë të vendosni se cilat janë më të zbatueshme. Kjo është një ditë e mirë për të bërë plane dhe formuluar ide për projekte krijuese.

Peshqit

Ditë shumë e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Nuk do bini dakord për asgjë me partnerin dhe debatet do jenë të pafundme. Në planin financiar do e dini mirë çfarë hapash të hidhni që situata të bëhet më e qëndrueshme.

Kallezo

Grupi

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë