Presidenti Meta, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Aneta RamësPresidenti Meta, mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës

12:30 01/08/2020

Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet familjes së Kryeministrit Edi Rama, për ndarjen nga jeta të nënës Aneta Rama.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe!”, shkruan Presidenti në një reagim në rrjete sociale.

Aneta Rama u shua në moshën 82-vjeçare./tvklan.al
Të ngjashme