Prifti meshë online, por diçka shkon keq…

Prifti meshë online, por diçka shkon keq…

12:05 26/03/2020

Një prift italian pa dashjen e tij ka shkaktuar humor në rrjetet sociale. Ndërsa ishte duke bërë një video live, ai kishte zgjedhur që të përdorte disa filtra komikë, por ka e kuptuar. Madje prifti mendonte se dikush ishte duke i bërë shaka…

Kaq ka mjaftuar që kjo video të shkaktojë humor pa fund dhe të shpërndahet mijëra herë.

Që prej izolimit të Italisë, disa priftërinj kanë përdorur rrjetet sociale për të përçuar mesazhe dhe lutje. Kjo ishte dhe dëshira e këtij prifti që nuk e kishte kuptuar që kishte aktivizuar këto filtra, që e bënin të dukej kaq komik. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi