E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.63+64
15:00 ERTUGRUL serial R, ep.337
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.356-358
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.141+142
19:30 ABC STORY dokumentar MARREDHENIET SERBI SHQIPERI
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.338
21:30 NENE serial, ep.20
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.49
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/8
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.141+142
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.356-358
E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.338
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/3
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.359-361
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.143+144
19:30 ABC STORY dokumentar KRONIKAT E KOMUNIZMIT
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.339
21:30 NENE serial, ep.21
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.50
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/9
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.143+144
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.359-361
E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.339
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/4
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.362-364
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.145+146
19:30 ABC STORY dokumentar ARI SHQIPTAR
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.340
21:30 NENE serial, ep.22
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.51
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/10
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.145+146
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.362-364
E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.340
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/5
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.365-367
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.147+148
19:30 ABC STORY dokumentar INFERMIERET AMERIKANE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.341
21:30 NENE serial, ep.23
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.52
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/11
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.147+148
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.365-367
E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 ERTUGRUL serial R, ep.341
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.368-370
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.147+148
19:30 ABC STORY dokumentar EDUART LIR
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.342
21:30 NENE serial, ep.24
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.53
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/12
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.147+148
02:45 NENE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:00 NGA BREGU NE BREG film
E SHTUNE
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.356-360
09:30 NENE serial, ep.20+21
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.338+339+340
19:15 HISTORI SHQIPTARE emision
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 3 NATA 9
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 X FACTOR ALBANIA 3 (vazhdimi)
00:05 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1963
01:40 NJE PJESE E IMJA serial, ep.141-144
04:45 DR.HOUSE serial, ep.7/8-7/10
E DIEL
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.361-365
08:30 NENE serial, ep.22+23
10:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1963
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.65
14:15 NE KURTHIN E PITERPAN nata 10 R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.341+342
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 NJE PJESE E IMJA serial, ep.145-148
03:30 CSI NY serial, ep.49-51
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.368-370