E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 CMIMET DARVIN film
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.342
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/12
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.372-375
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.67
19:30 ABC STORY dokumentar GRUSHTI I SHTETIT 91
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.343
21:30 NENE serial, ep.25
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.54
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/13
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.372-375
E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.343
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/13
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.376-379
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.68
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPERIA 1991
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.344
21:30 NENE serial, ep.26
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.55
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/14
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.376-379
E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.344
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/14
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.380-383
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.69
19:30 ABC STORY dokumentar AMERIKANET pjesa 1
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.345
21:30 NENE serial, ep.27
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.56
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/15
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.380-383
E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.345
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/15
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.384-387
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.70
19:30 ABC STORY dokumentar AMERIKANET pjesa 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.346
21:30 NENE serial, ep.28
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.57
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/16
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.384-387
E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 ERTUGRUL serial R, ep.346
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.388-391
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.71
19:30 ABC STORY dokumentar LEVIZJA STUDENTORE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.347
21:30 NENE serial, ep.29
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.58
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/17
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 E PERBUZURA film
E SHTUNE
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.372-377
09:30 NENE serial, ep.25+26
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.343+344+345
19:15 HISTORI SHQIPTARE emision
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 4 NATA 1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949-2
00:30 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.67+68+69
03:45 DR.HOUSE serial, ep.7/13-7/15
E DIEL
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.378-383
08:30 NENE serial, ep.27+28
10:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949-2
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 BAKSTER film
14:15 NE KURTHIN E PITERPAN nata 11 R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.346+347
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.70+71
02:30 CSI NY serial, ep.54-56
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.388-391