PROGRAMI KLAN KLUS 06 – 12 MAJ

PROGRAMI KLAN KLUS 06 – 12 MAJ

12:27 06/05/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.63+64

15:05 CUKUR serial R, ep.148

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.44/2

17:40 BIDAAI serial, ep.79+80

18:30 PRO BUSINESS emision

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.149

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.47+48

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision R

00:05 CSI NY serial, ep.88

00:45 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 AUGUSTI film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.149

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.44/3

17:40 BIDAAI serial, ep.81+82+83

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.150

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.49+50

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.89

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 AUGUSTI film, pj.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.150

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/1

17:40 BIDAAI serial, ep.84+85+86

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.151

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.51+52

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 17 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 DON PEDRO film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 JETE PAPARACI film, pj.1

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.151

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/2

17:40 BIDAAI serial, ep.87+88+89

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.152

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.53+54

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 8 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 DON PEDRO film, pj.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 JETE PAPARACI film, pj.2

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:30 PRO BUSINESS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/3

17:40 BIDAAI serial, ep.90+91+92

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.153

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.55+56

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.90

01:15 I INFILTRUARI serial R

02:45 DHJAKET PER MBROJTJE film

04:15 KUZEY GUNEY serial R

05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE

06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.44+45

09:20 CUKUR serial, ep.149

10:10 CUKUR serial, ep.150

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 28 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 9

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 18

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.65

21:20 ZOTI FAL, UNE JO! film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 DICKA DUHET TE JAPESH film

03:30 CSI NY serial R, ep.88-90

E DIEL

06:30 ZOTI FAL, UNE JO! film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.3+4

09:00 CUKUR serial, ep.151+152

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.65

11:30 ELIXIR emision R 9

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 18 R

14:00 DUPLEX emision R 25

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

17:25 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.66

21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1960

04:30 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.1

06:00 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.2

Të ngjashme
UKT