PROGRAMI KLAN KLUS 06 – 12 MAJ – TV KLAN

PROGRAMI KLAN KLUS 06 – 12 MAJ

E HENE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.63+64
15:05 CUKUR serial R, ep.148
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.44/2
17:40 BIDAAI serial, ep.79+80
18:30 PRO BUSINESS emision
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.149
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.47+48
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 PRO BUSINESS emision R
00:05 CSI NY serial, ep.88
00:45 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 AUGUSTI film, pj.1
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 CSI NY serial R
06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.149
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.44/3
17:40 BIDAAI serial, ep.81+82+83
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.150
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.49+50
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.89
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 AUGUSTI film, pj.2
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 CSI NY serial R
06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.150
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/1
17:40 BIDAAI serial, ep.84+85+86
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.151
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.51+52
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 BEL MONDO emision 17 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 DON PEDRO film, pj.1
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 JETE PAPARACI film, pj.1

E ENJTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.151
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/2
17:40 BIDAAI serial, ep.87+88+89
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.152
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.53+54
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ELIXIR emision 8 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 DON PEDRO film, pj.2
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 JETE PAPARACI film, pj.2

E PREMTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:30 PRO BUSINESS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.45/3
17:40 BIDAAI serial, ep.90+91+92
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.153
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.55+56
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.90
01:15 I INFILTRUARI serial R
02:45 DHJAKET PER MBROJTJE film
04:15 KUZEY GUNEY serial R
05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE
06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.44+45
09:20 CUKUR serial, ep.149
10:10 CUKUR serial, ep.150
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 FAMILJA gameshow 28 R
18:00 ELIXIR emision LIVE 9
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 18
20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.65
21:20 ZOTI FAL, UNE JO! film premiere
23:00 LAJME KLAN PLUS
23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
00:30 DICKA DUHET TE JAPESH film
03:30 CSI NY serial R, ep.88-90

E DIEL
06:30 ZOTI FAL, UNE JO! film
08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.3+4
09:00 CUKUR serial, ep.151+152
10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.65
11:30 ELIXIR emision R 9
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 18 R
14:00 DUPLEX emision R 25
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 XING ME ERMALIN talk show R
17:25 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.66
21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1960
04:30 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.1
06:00 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.2

Kategori
Programacioni Klan Plus
0 Komente

Përgjigju

*

*





Emisione