PROGRAMI KLAN PLUS 01 – 07 PRILL

PROGRAMI KLAN PLUS 01 – 07 PRILL

12:23 01/04/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 CUKUR serial R, ep.121+122+123

15:05 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.54

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.14/2+15/1

18:15 BIDAAI serial, ep.8+9

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.124

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.93/2+94

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.76

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 BIBLOTEKARI pj.1 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.124

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.15/2+16/1

18:15 BIDAAI serial, ep.10+11

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.125

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.95+96

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.77

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 BIBLOTEKARI pj.2 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.125

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.16/2+17/1

18:15 BIDAAI serial, ep.12+13

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.126

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.1+2

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 12 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:15 BENI XHENTIL pj.1 film

05:00 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.126

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.17/2+18/1

18:15 BIDAAI serial, ep.14+15

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.127

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.3+4

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 3 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 BENI XHENTIL pj.2 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 HISTORI DASHURIE film

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.18

18:15 BIDAAI serial, ep.16+17

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.128

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.5+6

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.78

01:15 I INFILTRUARI serial R

03:00 CIRAKU I MERLINIT pj.1 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

E SHTUNE

07:00 MEHMET PUSHTUESI serial R, ep.16+17+18

09:20 CUKUR serial, ep.127

10:10 CUKUR serial, ep.128

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 23 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 4

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 13

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.54/2+55

21:20 KUSH GJEN NJE MIK, GJEN NJE THESAR film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:20 KUMBARI 2 film

02:15 CSI NY serial R, ep.76-78

05:15 CIRAKU I MERLINIT pj.2 film

E DIEL

07:30 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.15+16

08:30 KUSH GJEN NJE MIK, GJEN NJE THESAR film

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.54/2+55

11:30 ELIXIR emision R 4

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 13 R

14:00 DUPLEX emision R 21

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.56

21:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1959

04:30 DON PEDRO film, pj.1

06:00 DON PEDRO film, pj.2

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT