E HENE
07:00 ERTUGRUL serial, ep.148+149
08:15 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.280-283
10:00 DR.HOUSE serial, ep.74
10:45 ABC STORY dokumentar
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 TAKIM NE AEROPORT film
14:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.44
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.150+151
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.284-287
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.1
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.144
23:45 DR.HOUSE serial, ep.80
00:30 GRUAJA MISTERIOZE – FUNDJAVA E MISTERSHME film
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.150+151
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E MARTE
07:00 ERTUGRUL serial, ep.150+151
08:15 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.284-287
10:00 DR.HOUSE serial, ep.75
10:45 ABC STORY dokumentar
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/1
15:10 CUKUR serial R, ep.1
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.152+153
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.288-291
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.2
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.145
23:45 DR.HOUSE serial, ep.81
00:30 GRUAJA MISTERIOZE – FOTOGRAFIA film
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.152+153
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E MERKURE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.152+153
08:15 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.288-291
10:00 DR.HOUSE serial, ep.76
10:45 ABC STORY dokumentar
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/2
15:10 CUKUR serial R, ep.2
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.154+155
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.292-295
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.3
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.51/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.146
23:45 DR.HOUSE serial, ep.82
00:30 GRUAJA MISTERIOZE film, pj.3
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.154+155
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E ENJTE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.154+155
08:15 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.292-295
10:00 DR.HOUSE serial, ep.77
10:45 ABC STORY dokumentar
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.51/1
15:10 CUKUR serial R, ep.3
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.156+157
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.296-299
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.4
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.51/2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.147
23:45 DR.HOUSE serial, ep.83
00:30 GRUAJA MISTERIOZE film, pj.4
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.156+157
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E PREMTE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.156+157
08:15 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.296-299
10:00 DR.HOUSE serial, ep.78
10:45 ABC STORY dokumentar
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:10 CUKUR serial R, ep.4
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.158+159
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.300-303
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.5
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.52/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.148
23:45 DR.HOUSE serial, ep.84
00:30 GRUAJA MISTERIOZE film, pj.5
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.158+159
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E SHTUNE
06:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.284-290
08:30 ERTUGRUL serial, ep.150-153
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 CUKUR serial, ep.1+2
18:00 DANCE WITH ME 5 nata 3 R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1961
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.4
23:30 SEKRETET film
01:00 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50+51
04:00 DR.HOUSE serial, ep.85+86+87
E DIEL
06:30 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.291-298
09:30 ERTUGRUL serial, ep.154-157
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1961
14:30 DUPLEX show R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 CUKUR serial, ep.3+4
18:00 XING ME ERMALIN talk show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 CSI NY serial, ep.144-147
03:30 DR.HOUSE serial, ep.88+89