E HENE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.71+72
15:05 CUKUR serial R, ep.168
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.52/2
17:40 BIDAAI serial, ep.135+136
18:30 PRO BUSINESS emision 5
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.169
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.87+88
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.97
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 DON PEDRO film, pj.1
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 CSI NY serial R
06:30 ABC STORY dokumentar
E MARTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.169
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.52/3
17:40 BIDAAI serial, ep.137+138+139
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.170
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.89+90
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 PRO BUSINESS emision 4 R
00:05 CUKUR serial R
01:00 I INFILTRUARI serial R
02:30 DON PEDRO film, pj.2
04:00 KUZEY GUNEY serial R
05:00 E PERBUZURA film
06:30 ABC STORY dokumentar
E MERKURE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.170
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.54/1
17:40 BIDAAI serial, ep.140+141+142
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.171
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.91+92
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 BEL MONDO emision 21 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 ETHET film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 FUNDI I BOTES film, pj.1
E ENJTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.171
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.54/2
17:40 BIDAAI serial, ep.143+144+145
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.172
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.93+94
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ELIXIR emision 12 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 FAKTORI I KONTROLLIT film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 FUNDI I BOTES film, pj.2
E PREMTE
07:30 BIDAAI serial R
08:45 SFIDA E GATIMIT emision R
09:45 DITE PER DITE emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 OPINION emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.54/3
17:40 BIDAAI serial, ep.146+147+148
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.173
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.95+96
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 DR.PLASTIK 2 emision 1 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 HENA DHE LIQENI film
04:30 ABC STORY dokumentar
E SHTUNE
05:30 KUZEY GUNEY serial R, ep.52+53+54
09:20 CUKUR serial, ep.169
10:10 CUKUR serial, ep.170
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 PRO BUSINESS emision 5 R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 FAMILJA gameshow 32 R
18:00 ELIXIR emision LIVE 13
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 22
20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.73
21:20 XHANDARET E SAN TROPESE film premiere
23:00 LAJME KLAN PLUS
23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
00:30 GJERAT QE HUMBEM NE ZJARR film
03:30 CSI NY serial R, ep.96+97
E DIEL
06:30 XHANDARET E SAN TROPESE film
08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.13+14
09:00 CUKUR serial, ep.171+172
10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.73
11:30 ELIXIR emision R 13
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 22 R
14:00 DUPLEX emision R the best 1
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.74
21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1966
04:30 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.1
06:00 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.2