PROGRAMI KLAN PLUS 04 – 10 SHKURT

PROGRAMI KLAN PLUS 04 – 10 SHKURT

12:41 04/02/2019

E HENE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.74-77

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 GARA E FUNDIT film

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.26

15:05 CUKUR serial R, ep.89

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.77/2+78

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.79+80

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.90

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.27

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.50

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 BENI XHENTIL pj.1 film

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.77-80

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.27

15:05 CUKUR serial R, ep.90

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.81+82

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.83+84/1

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.91

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.28

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.51

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 BENI XHENTIL pj.2 film

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.81-84

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.28

15:05 CUKUR serial R, ep.91

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.84/2+85

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.86+87

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.92

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.29

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 BEL MONDO emision 4 R

23:55 CUKUR serial R

01:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 BIBLOTEKARI film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 VRASJA QE NA NDAU film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.84-87

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.29

15:05 CUKUR serial R, ep.92

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.88+89

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.90+91/1

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.93

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.30

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.52

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 BIBLOTEKARI film, pj.2

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 ABC STORY dokumentar

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.88-91

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.93

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.91/2+92

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.93+94

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.94

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.31

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.53

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 FATI I EMES film

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.91-94

10:00 CUKUR serial, ep.90

10:50 CUKUR serial, ep.91

11:35 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.27

17:25 FAMILJA gameshow 16 R

19:00 BEL MONDO emision 5

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 SHITESI I QUMESHTIT film premiere

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.5+6

23:55 KESHTU BEJNE TE GJITHA film premiere

01:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1951

03:30 ETHET film

05:00 CSI NY serial R, ep.50-53

E DIEL

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.27+28

10:00 SUPERLIBRI serial vizatimor, ep.25+26

11:00 CUKUR serial, ep.92

11:50 CUKUR serial, ep.93

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 5 R

13:55 SHITESI I QUMESHTIT film

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.29+30

18:00 XING ME ERMALIN talk show R

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 FEMIJA MBI UJE film

03:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.24+25

05:00 FRENKI DHE HEJZEL film

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT