E HENE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.158+159
08:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.300-303
09:45 DR.HOUSE serial, ep.84
10:30 CSI NY serial, ep.148
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHAMIKUQJA film
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.51/2
15:10 CUKUR serial R, ep.5
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.160+161
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.304-307
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.6
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.52/2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.149
23:45 DR.HOUSE serial, ep.85
00:30 CORLEONE film, pj.1
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.150+151
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
05:45 DR.HOUSE serial R
E MARTE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.160+161
08:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.304-307
09:45 DR.HOUSE serial, ep.85
10:30 CSI NY serial, ep.149
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/1
15:10 CUKUR serial R, ep.6
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.162+163
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.308-311
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.7
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.53/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.150
23:45 DR.HOUSE serial, ep.86
00:30 CORLEONE film, pj.2
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.152+153
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E MERKURE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.162+163
08:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.308-311
09:45 DR.HOUSE serial, ep.86
10:30 CSI NY serial, ep.150
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.50/2
15:10 CUKUR serial R, ep.7
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.164+165
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.312-315
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.8
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.53/2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.151
23:45 DR.HOUSE serial, ep.87
00:30 CORLEONE film, pj.3
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.154+155
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E ENJTE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.164+165
08:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.312-315
09:45 DR.HOUSE serial, ep.87
10:30 CSI NY serial, ep.151
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.51/1
15:10 CUKUR serial R, ep.8
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.166+167
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.316-319
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.9
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.54/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.152
23:45 DR.HOUSE serial, ep.88
00:30 CORLEONE film, pj.4
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.156+157
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E PREMTE
06:30 ERTUGRUL serial, ep.166+167
08:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.316-319
09:45 DR.HOUSE serial, ep.88
10:30 CSI NY serial, ep.152
11:15 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:10 CUKUR serial R, ep.9
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.168+169
18:10 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.320-323
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 CUKUR serial premiere, ep.10
21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.54/2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.153
23:45 DR.HOUSE serial, ep.89
00:30 CORLEONE film, pj.5
02:00 CUKUR serial R
02:45 ERTUGRUL serial, ep.158+159
04:15 DASHURI E NDALUAR serial R
05:00 CSI NY serial R
06:00 DR.HOUSE serial R
E SHTUNE
06:00 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.304-310
08:30 ERTUGRUL serial, ep.160-163
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 CUKUR serial, ep.6+7
18:00 DANCE WITH ME 5 nata 4 R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1963
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.5
23:30 CORLEONE film, pj.6
01:00 DASHURI E NDALUAR serial, ep.52+53+54
04:45 DR.HOUSE serial, ep.85+86
E DIEL
06:30 SI TA QUAJ KETE DASHURI serial, ep.311-318
09:30 ERTUGRUL serial, ep.164-167
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1963
14:15 DUPLEX show R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 CUKUR serial, ep.8+9
18:00 XING ME ERMALIN talk show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 CSI NY serial, ep.149-151
03:30 DR.HOUSE serial, ep.87+88