PROGRAMI KLAN PLUS 10 – 16 QERSHOR

PROGRAMI KLAN PLUS 10 – 16 QERSHOR

10:19 10/06/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.73+74

15:05 CUKUR serial R, ep.173

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.55/2

17:40 BIDAAI serial, ep.149+150

18:30 PRO BUSINESS emision 6

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.174

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.97+98

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.98

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 EKSODI film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.174

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.55/3

17:40 BIDAAI serial, ep.151+152+153

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.175

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.99+100

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 6 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 I INFILTRUARI serial R

02:30 EKSODI film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 E PERBUZURA film

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.175

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.56/1

17:40 BIDAAI serial, ep.154+155+156

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.176

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.101+102

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 21 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 KLEOPATRA film, ep.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 IM BIR film, pj.1

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.176

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.56/2

17:40 BIDAAI serial, ep.157+158+159

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.177

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.103+104

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 12 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 KLEOPATRA film, ep.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 IM BIR film, pj.2

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.57/3

17:40 BIDAAI serial, ep.160+161+162

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.178

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.105+106

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 DR.PLASTIK 2 emision 2 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 KOHA PER SPEKTAKEL film

04:30 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

05:30 KUZEY GUNEY serial R, ep.55+56+57

09:20 CUKUR serial, ep.174

10:10 CUKUR serial, ep.175

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 6 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 33 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 14

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 23

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.75

21:20 XHANDARET NE NEW YORK film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 KRIPE DHE PIPER film

03:30 CSI NY serial R, ep.97+98

E DIEL

06:30 XHANDARET NE NEW YORK film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.15+16

09:00 CUKUR serial, ep.176+177

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.75

11:30 ELIXIR emision R 14

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 23 R

14:00 DUPLEX emision R the best 2

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.76

21:30 DR.PLASTIK 2 emision 2 R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

03:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

04:30 FUNDI I BOTES film, pj.1

06:00 FUNDI I BOTES film, pj.2

Të ngjashme
UKT