PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 MARS – TV KLAN

PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 MARS

E HENE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1956
14:20 CUKUR serial R, ep.114
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.360
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.156+157
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.158
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.361
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.68+69
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.66
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.1 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.361
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.159+160
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.161
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.362
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.70+71
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.67
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.2 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.362
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.162+163
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.164
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.363
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.72+73
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 BEL MONDO emision 9 R
00:30 ERTUGRUL serial R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:15 FURTUNE NE FAMILJE pj.3 film
05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.363
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.165+166
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.167
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.364
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.74+75
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.68
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.4film
04:30 HISTORI DASHURIE film
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar

E PREMTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.364
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.168+169
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.170
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.115
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.76+77
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.69
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.1 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE
07:00 SULLTANESHA KOSEM serial R
09:20 CUKUR serial, ep.114
10:10 CUKUR serial, ep.115
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.171
17:25 FAMILJA gameshow 21 R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 10
20:30 CUKUR serial premiere, ep.116
21:25 TEK APO CIFT film premiere
23:00 LAJME KLAN PLUS
23:35 CUKUR serial R
00:15 CALIGOLA film premiere
01:45 SULLTANESHA KOSEM serial R
02:30 CSI NY serial R, ep.62-65
05:30 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.2 film

E DIEL
07:10 SULLTANESHA KOSEM serial R
08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.9+10
08:50 CUKUR serial, ep.115
09:40 CUKUR serial, ep.116
10:25 TEK APO CIFT film
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 10 R
14:00 DUPLEX emision R 19
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.172
17:25 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 CUKUR serial premiere, ep.117
21:25 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R
02:00 CUKUR serial R
02:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1957
04:30 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.3 film
06:00 GARA E FUNDIT film

Kategori
Programacioni Klan Plus
0 Komente

Përgjigju

*

*





Emisione