PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 MARS

PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 MARS

12:48 11/03/2019

E HENE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1956

14:20 CUKUR serial R, ep.114

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.360

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.156+157

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.158

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.361

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.68+69

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.66

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.1 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.361

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.159+160

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.161

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.362

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.70+71

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.67

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.2 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.362

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.162+163

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.164

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.363

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.72+73

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 9 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:15 FURTUNE NE FAMILJE pj.3 film

05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.363

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.165+166

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.167

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.364

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.74+75

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.68

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE pj.4film

04:30 HISTORI DASHURIE film

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.364

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.168+169

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.170

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.115

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.76+77

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.69

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.1 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

07:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

09:20 CUKUR serial, ep.114

10:10 CUKUR serial, ep.115

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.171

17:25 FAMILJA gameshow 21 R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 10

20:30 CUKUR serial premiere, ep.116

21:25 TEK APO CIFT film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 CUKUR serial R

00:15 CALIGOLA film premiere

01:45 SULLTANESHA KOSEM serial R

02:30 CSI NY serial R, ep.62-65

05:30 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.2 film

E DIEL

07:10 SULLTANESHA KOSEM serial R

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.9+10

08:50 CUKUR serial, ep.115

09:40 CUKUR serial, ep.116

10:25 TEK APO CIFT film

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 10 R

14:00 DUPLEX emision R 19

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.172

17:25 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 CUKUR serial premiere, ep.117

21:25 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

02:00 CUKUR serial R

02:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1957

04:30 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.3 film

06:00 GARA E FUNDIT film

Të ngjashme
UKT