E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 PRESIDENTI film
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.352
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/22
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.412-415
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.77
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPERIA E MADHE
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.353
21:30 NENE serial, ep.35
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.64
23:45 DR.HOUSE serial, ep.1
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.412-415
E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.353
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/18
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.416-419
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.78
19:30 ABC STORY dokumentar SARANDA
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.354
21:30 NENE serial, ep.36
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.65
23:45 DR.HOUSE serial, ep.2
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.416-419
E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.354
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/19
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.420-423
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.79
19:30 ABC STORY dokumentar PIKTORET ME PENEL
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.355
21:30 NENE serial, ep.37
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.66
23:45 DR.HOUSE serial, ep.3
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.420-423
E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.355
15:15 DR.HOUSE serial, ep.7/20
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.424-427
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.80
19:30 ABC STORY dokumentar BUSTI I STALINIT
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.356
21:30 NENE serial, ep.38
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.67
23:45 DR.HOUSE serial, ep.4
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.424-427
E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 ERTUGRUL serial R, ep.356
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.428-431
18:20 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.81
19:30 ABC STORY dokumentar LUGINA
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.357
21:30 NENE serial, ep.39
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.68
23:45 DR.HOUSE serial, ep.5
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial R
02:15 NENE serial R
03:15 CSI NY serial R
04:00 DR.HOUSE serial R
05:00 LARGIMI NGA EDENI film
E SHTUNE
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.412-417
09:30 NENE serial, ep.35+36
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.353+354+355
19:15 HISTORI SHQIPTARE emision
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 4 NATA 3
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1961
00:30 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.77+78+79
03:45 DR.HOUSE serial, ep.1+2+3
E DIEL
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.418-423
08:30 NENE serial, ep.37+38
10:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1961
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 KRIPE DHE PIPER film
14:15 X FACTOR ALBANIA 4 NATA 3
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.356+357
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.80+81
02:30 CSI NY serial, ep.64+65+66
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.428-431