PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 SHKURT

PROGRAMI KLAN PLUS 11 – 17 SHKURT

13:18 11/02/2019

E HENE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.92-94

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1951

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.31

15:05 CUKUR serial R, ep.94

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.99+100

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.101

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.95

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.32+33

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.50

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FUNDI I BOTES pj.1 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.99-101

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.33

15:05 CUKUR serial R, ep.95

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.102+103

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.104

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.96

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.34+35

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.51

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FUNDI I BOTES pj.2 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.102-104

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.35

15:05 CUKUR serial R, ep.96

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.105+106

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.107

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.97

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.36+37

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 BEL MONDO emision 4 R

23:55 CUKUR serial R

01:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:15 JETE PAPARACI film, pj.1

05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:30 VRASJA QE NA NDAU film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.105-107

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.37

15:05 CUKUR serial R, ep.97

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.108+109

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.110

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.98

20:55 ANXHELA PERISTERI – REFLEKTIM koncert LIVE

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.52

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 JETE PAPARACI film, pj.2

04:30 HISTORI DASHURIE film

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.108-110

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.98

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.111+112

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.113

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.99

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.38+39

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.53

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 KARKALECAT film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

07:30 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.111-113

10:00 CUKUR serial, ep.95

10:50 CUKUR serial, ep.96

11:35 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.114

17:25 FAMILJA gameshow 17 R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 6

20:30 DY POLICET film premiere

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.7+8

00:05 CELESI film premiere

01:45 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.114

02:30 CSI NY serial R, ep.50-53

05:30 DITA E PROVES film

E DIEL

07:10 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.114

08:00 SUPERLIBRI serial vizatimor, ep.27+28

08:50 CUKUR serial, ep.97

09:40 CUKUR serial, ep.98

10:25 DY POLICET film komedi

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 6 R

14:00 DUPLEX emision R 15

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.115

17:20 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

02:15 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1951 SPECIALE

04:00 I HUMBUR NE KOHE film

05:30 BARONI DHE DJALI film

Të ngjashme
UKT