PROGRAMI KLAN PLUS 13 – 19 MAJ

PROGRAMI KLAN PLUS 13 – 19 MAJ

12:44 13/05/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.65+66

15:05 CUKUR serial R, ep.153

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.46/1

17:40 BIDAAI serial, ep.93+94

18:30 PRO BUSINESS emision 2

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.154

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.57+58

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.91

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 ME ZE TE LARTE film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.154

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.46/2

17:40 BIDAAI serial, ep.95+96+97

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.155

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.59+60

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 2 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 I INFILTRUARI serial R

02:30 AUGUSTI film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 ME ZE TE LARTE film, pj.2

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.155

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.46/3

17:40 BIDAAI serial, ep.98+99+100

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.156

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.61+62

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 18 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 NAPOLEONI film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 NE KLASEN E TIJ film

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.156

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.47/1

17:40 BIDAAI serial, ep.101+102+103

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.157

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.63+64

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 9 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 NAPOLEONI film, pj.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 NGA BREGU NE BREG film

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.47/2

17:40 BIDAAI serial, ep.104+105+106

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.158

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.65+66

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.92

01:15 I INFILTRUARI serial R

02:45 NAPOLEONI film, pj.3

04:15 KUZEY GUNEY serial R

05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE

06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.46+47

09:20 CUKUR serial, ep.154

10:10 CUKUR serial, ep.155

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 2 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 29 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 10

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 19

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.67

21:20 KODRA E CIZMEVE film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 DITE GJEMIMESH film

03:30 CSI NY serial R, ep.91+92

E DIEL

06:30 KODRA E CIZMEVE film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.7+8

09:00 CUKUR serial, ep.156+157

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.67

11:30 ELIXIR emision R 10

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 19 R

14:00 DUPLEX emision R 26

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.68

21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1960

04:30 ATILA I HUNEVE film, pj.1

06:00 ATILA I HUNEVE film, pj.2

Të ngjashme
UKT