PROGRAMI KLAN PLUS 14 – 20 JANAR

PROGRAMI KLAN PLUS 14 – 20 JANAR

13:07 15/01/2019

E HENE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.21-24

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.9+10

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.11

15:05 CUKUR serial R, ep.74

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.23+24

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.25+26/1

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.75

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.12

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.36

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 CORLEONE film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 E VETME NE XHUNGEL film

E MARTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.23-26

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.12

15:05 CUKUR serial R, ep.75

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.26/2+27

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.28+29

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.76

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.13

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.32

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 CORLEONE film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 VAJZA E XHONIT film

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.26-29

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.13

15:05 CUKUR serial R, ep.76

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.30+31

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.32+33/1

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.77

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.14

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 BEL MONDO emision 4 R

23:55 CUKUR serial R

01:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 CORLEONE film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 ABC STORY dokumentar: SARANDA

05:30 VDEKJA MISTERIOZE E NINA SHEROS film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.30-33

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.14

15:05 CUKUR serial R, ep.77

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.33/2+34

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.35+36

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.78

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.15

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.33

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 CORLEONE film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 VRASJA QE NA NDAU film

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.33-36

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.78

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.37+38

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.39+40/1

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.79

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.16

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.34

23:45 CUKUR serial R

00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:30 CORLEONE film, pj.1

04:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 VDEKJE E DYFSISHTE film

E SHTUNE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.37-40

10:00 CUKUR serial, ep.75

10:50 CUKUR serial, ep.76

11:35 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.40/2+41+42/1

18:05 FAMILJA gameshow 13 R

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1948

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.24+25

23:55 VRASJA CIPENDEILS film

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:45 CORLEONE film, pj.1

05:30 CSI NY serial R, ep.31+32+33

E DIEL

08:30 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.40-41

10:00 SUPERLIBRI serial vizatimor, ep.19+20

11:00 CUKUR serial, ep.77

11:50 CUKUR serial, ep.78

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ABC STORY dokumentar

14:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1948

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 TE VJEDHESH PER KRISHTLINDJE film

18:10 XING ME ERMALIN talk show R

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 ZGJEDHJA E FILDERIT film

03:30 HISTORI ME ZHURMUES emision R

05:30 ZJARR MBI MUA film

Të ngjashme