PROGRAMI KLAN PLUS 15 – 21 PRILL

PROGRAMI KLAN PLUS 15 – 21 PRILL

13:03 15/04/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DITE PER DITE emision R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.57+58

15:05 CUKUR serial R, ep.133

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.39/1

17:40 BIDAAI serial, ep.36+37+38

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.134

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.17+18

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.82

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 HELENA E TROJES pj.1 film

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DITE PER DITE emision R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.134

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.39/2

17:40 BIDAAI serial, ep.39+40+41

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.135

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.19+20

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.83

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 HELENA E TROJES pj.2 film

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DITE PER DITE emision R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.135

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.40/1

17:40 BIDAAI serial, ep.42+43+44

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.136

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.21+22

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 14 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 NERONI pj.1 film

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 TE HUMBUR film, pj.1

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DITE PER DITE emision R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.136

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.40/2

17:40 BIDAAI serial, ep.45+46+47

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.137

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.23+24

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 5 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 NERONI pj.2 film

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 TE HUMBUR film, pj.2

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DITE PER DITE emision R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.41/1

17:40 BIDAAI serial, ep.48+49+50

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.138

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.25+26

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.84

01:15 I INFILTRUARI serial R

02:45 KRIPE DHE PIPER film

04:15 KUZEY GUNEY serial R

05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE

06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.39+40

09:20 CUKUR serial, ep.134

10:10 CUKUR serial, ep.135

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 25 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 6

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 15

23:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.59

21:20 ME QUAJNE SERISH TRINITY film premiere

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:35 ME QUAJNE SERISH TRINITY film vazhdimi

00:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

01:15 SHPETONI USHTARIN RAJAN film

03:30 CSI NY serial R, ep.82-84

E DIEL

06:00 ME QUAJNE SERISH TRINITY film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.19+20

09:00 CUKUR serial, ep.136+137

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.59

11:30 ELIXIR emision R 6

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 14 R

14:00 DUPLEX emision R 22

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.60

21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1959

04:30 HELENA E TROJES film, pj.1

06:00 HELENA E TROJES film, pj.2

Të ngjashme
UKT