PROGRAMI KLAN PLUS 17 – 23 QERSHOR

PROGRAMI KLAN PLUS 17 – 23 QERSHOR

10:12 17/06/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.75+76

15:05 CUKUR serial R, ep.178

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.57/2

17:40 BIDAAI serial, ep.149+150

18:30 PRO BUSINESS emision 7

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.179

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.107+108

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.99

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 ME ZE TE LARTE film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.179

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.57/3

17:40 BIDAAI serial, ep.151+152+153

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.180

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.109+110

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 6 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 I INFILTRUARI serial R

02:30 ME ZE TE LARTE film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 NAPOLEONI film, pj.1

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.180

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.58/1

17:40 BIDAAI serial, ep.154+155+156

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.181

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.111+112

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 22 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 MERLINI film, ep.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 NAPOLEONI film, pj.2

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.181

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.58/2

17:40 BIDAAI serial, ep.157+158+159

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.182

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.113+114

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 13 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 MERLINI film, ep.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 NAPOLEONI film, pj.3

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.59/1

17:40 BIDAAI serial, ep.160+161+162

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.183

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.113+114

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 DR.PLASTIK 2 emision 3 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 MIRESERDHET NE COLLINVUD film

04:30 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

05:30 KUZEY GUNEY serial R, ep.55+56+57

09:20 CUKUR serial, ep.179

10:10 CUKUR serial, ep.180

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 7 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 33 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 15

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 24

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.77

21:20 MARTESA E XHANDAREVE film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 LUMTURIA E EMES film

03:30 CSI NY serial R, ep.98+99

E DIEL

06:30 KOHA PER SPEKTAKEL film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.17+18

09:00 CUKUR serial, ep.181+182

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.77

11:30 ELIXIR emision R 15

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 24 R

14:00 MARTESA E XHANDAREVE film

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

17:25 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.78

21:30 DR.PLASTIK 2 emision 3 R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

03:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

04:30 ME ZE TE LARTE film, pj.1

06:00 ME ZE TE LARTE film, pj.2

Të ngjashme
UKT